Wyjątkowy ślub – od czego zacząć?

Kiedy już wiecie, że chcecie spędzić razem resztę życia i macie datę wydarzenia, które tę decyzję przypieczętuje, czas na przygotowania.

Od czego zacząć? Może od zaproszeń?

Zaproszenia ślubne inne niż wszystkie

Zaproszenia ślubne zabawne to jeden z pomysłów na to, by goście zapamiętali wasz ślub i wesele jeszcze zanim dotrą na to wydarzenie.

To radosna uroczystość, dlaczego więc zaproszenia miałyby być poważne?

To fakt, że zaproszenia ślubne z humorystyczną grafiką to rzecz gustu. Dużo też zależy od konkretnego wzoru – rzeczywiście zdarzają się nieco niesmaczne i w złym guście, ale to naprawdę rzadkość. Zresztą – pamiętajmy, że o gustach się nie dyskutuje i skoro te wzory również znajdują swoich amatorów, to widocznie są pary do których ten rodzaj humoru przemawia. Możliwe też, że rozbawi ich gości…

Skąd czerpać pomysły na zabawne zaproszenia?

Mimo dużego wyboru gotowych zaproszeń zaproszeń ślubnych z humorem, wiele par decyduje się zaprojektować własne. Tylko wtedy mogą być pewni, że ich zaproszenia będą naprawdę wyjątkowe, jedyne na świecie i inne, niż wszystkie.

Jak zaprojektować takie zaproszenia?

Należy wybrać z  dostępnych w sieci materiałów stockowych, lub stworzyć samemu odpowiednią grafikę. Może to być młoda para w zabawnej sytuacji, obrączki wystylizowane na kajdanki, lub inny podobny motyw.

Grafika powinna ilustrować zabawną treść zaproszenia. Przecież nie musi to być tradycyjna formułka. Możemy ubrać ją w zabawne rymy, dorzucić okolicznościowy wierszyk… Ilość możliwości jest ograniczona jedynie wyobraźnią projektanta.