Niezbędny dodatek na sali weselnej

Wybór najważniejszych akcesoriów ślubnych i weselnych to bezapelacyjnie priorytet dla każdej przyszłej pary młodej, która w tym wyjątkowym dniu chce zadbać o każdy szczegół, by ten dzień był wyjątkowy, oryginalny i piękny. Coraz więcej par młodych nie wyobraża sobie planowania uroczystości bez planu stołów weselnych. Do czego jest potrzebny i co w nim się znajduje? Zapraszam poniżej.

 

Trendy 2019

Plan stołów weselnych znany jest już od kilku lat. Pary młode chętnie się na niego decydują, gdyż ułatwia gościom organizację i sprawne usadzenie gości. Zaproszone osoby dzięki niemu już na wejściu dowiadują się, gdzie siedzą oraz w którym miejscu znajduje się ich stolik. Zapobiega to nerwowemu szukaniu miejsc oraz chaosowi na sali.

Ślubne inspiracje

Internet i portale społecznościowe przedstawiają propozycje planów stołów weselnych. Możemy zobaczyć plan stołów weselnych w stylu boho, rustykalnym, glamour lub w konkretnych, mocnych kolorach z różnorodnymi dodatkami. Dobrze jest, gdy taki plan pasuje do całości uroczystości zarówno kolorystycznie oraz wizualnie.

Ceny

Plan stołów weselnych można zamówić w wielu sklepach ślubnych stacjonarnych i internetowych, które tworzą również zaproszenia, zawiadomienia, winietki oraz inne akcesoria ślubne. Cena takiego planu to wydatek rzędu od ok. 100 do 400 zł. Wiele takich miejsc oferuje ponadto swoim klientom wypożyczenie stelaża oraz tablicy, na której można umieścić taki plan, by prezentował się elegancko i stylowo. Wypożyczenie takiego zestawu to niewielki koszt w przedziale od 50 do 100 zł.