Perfekcyjność w każdym calu

Suknia ślubna i garnitur, zaproszenia, sala weselna, termin ślubu… W ferworze przygotowań do wesela nie jest trudno zapomnieć o detalach, które – mimo wszystko – są równie ważne, co wybór miejsca oraz lista gości. To niejednokrotnie one decydują o tym, czy najważniejszy dzień życia Pary Młodej będzie udany, a goście weselni – szczęśliwi. Nie można również zapomnieć o odpowiednim rozstawieniu przybyłych, tak aby przypadkiem nielubiani wujkowie nie usiedli zbyt blisko siebie. Jak więc zadbać i o tę kwestię?

Weselna instrukcja dla gości

To proste! Wystarczy pomyśleć o wizytówkach dekoracyjnych, czyli winietkach weselnych. Wystarczy je bowiem właściwie rozstawić na stołach, a goście z całą pewnością nie zgubią się. Winietki pomagają odnaleźć się przy stołach przybyłym osobom, a przy okazji, co ciekawe, są świetną dekoracją. To z kolei sprawia, że wizytówki dekoracyjne są tak bardzo popularne. W szczególności dużym zainteresowaniem cieszą się winietki w stylu rustykalnym, jak te modele rozsadnepannymlode.pl

Czym jest styl rustykalny?

Winietki rustykalne są bardzo oryginalne oraz charakterystyczne, dlatego też tak często Para Młoda wybiera je na swoje wesele. Styl rustykalny odznacza się w głównej mierze dość oryginalną kolorystyką – w szczególności barwami pastelowymi, błękitem oraz dominującą bielą. Niektóre z nich posiadają także kolory natury oraz drewna. Na uwagę zasługuje również wzornictwo, czyli liczne motywy roślinne, koronka oraz dodatki szydełkowe. Winietki rustykalne są więc doskonałym uzupełnieniem każdego wesela.