Czerwień – dominuje na weselach

Kolor czerwony ostatnio dominuje na wielu ślubach i weselach. Dlaczego? Łatwo dopasować nim dodatki do ubioru państwa młodych, łatwo znaleźć akcesoria do dekoracji sali oraz świetnie komponuje się w różnorodny klimat wesela. Jak powinny wyglądać zaproszenia ślubne czerwone, by zachwyciły nie tylko parę młodą, ale i gości? Poniżej kilka wskazówek.

  1. Zaproszenia  

Zaproszenia ślubne czerwone jak te modele od Z-Miłości są niezwykle eleganckie, stylowe i pasują do stylu glamur, klasycznego czy boho – w którym może być organizowany ślub i wesele. Kolor czerwony może pełnić kluczową rolę na zaproszeniu (papier w kolorze czerwony, koperta w takim kolorze) lub stanowić tylko dodatek (czerwona wstążka, czerwony wzór kwiatowy). Goście mają prosty i jasny sygnał, iż kolorem przewodnim jest właśnie kolor skrzętnie ukryty w zaproszeniu. Mogą się również do tego dostosować w dzień wesela.

  1. Czerwone dodatki

Oprócz zaproszeń, warto również użyć tego koloru w innych rzeczach. Bukiet w kolorze czerwonych róż, krawat pana młodego czy wstążka przepasana w pasie panny młodej będzie pięknie podkreślać oryginalny i indywidualny charakter całej uroczystości. To również możliwość stworzenia imprezy z charakterem.

  1. Nie można przesadzić

Warto jednak czuwać, by nie przesadzić z kolorem, by nie zdominował on uroczystości. Wszelkie urozmaicenie bieli w tym dniu jest jak najbardziej pożądane, jednak całkowita dominacja jednego koloru może trochę przytłoczyć zarówno parę młodą, jak i samych gości. Należy o tym cały czas bezwzględnie pamiętać.