Stylowe zaproszenia dla wymagających – na jaki styl postawić?

Osoby, które nie wiedzą jak wybrać zaproszenia ślubne, w pierwszej kolejności powinny zdecydować się na konkretny styl. Wybór zaproszeń ślubnych jest naprawdę bardzo szeroki i różnorodny, dlatego też jest szerokie pole do popisu.

Styl rustykalny dla wymagających

Od kilku sezonów w Polsce królują zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, które charakteryzują się naturalnymi materiałami, romantycznymi koronkami i motywami nawiązującymi do sielskiego życia. Ciekawym pomysłem może okazać się połączenie stylu rustykalnego ze stylem glamour. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do neutralnych kolorów dodać nieco mocniejszych barw. 

Styl boho – czym się wyróżnia?

Częstym motywem przewodnim jest również styl boho. Zaproszenia tego typu wyróżniają się nie tylko niespotykaną lekkością, ale również naturalnością. Jeżeli chodzi o samą kolorystykę, to warto postawić na kolory ziemi. Nie można zapominać również o przydymionym różu i zieleni. Ciekawym dodatkiem mogą okazać się niewielkie detale. Mowa tutaj między innymi o piórach, koronkach albo łapaczach snów. 

Styl Glamour – co trzeba wiedzieć?

Osoby, które nie wiedzą jak wybrać zaproszenia ślubne w stylu glamour powinny postawić na eleganckie i pełne przepychu zaproszenia. Papeteria glamour charakteryzuje się przede wszystkim dość głębokimi odcieniami. Mowa tutaj nie tylko o granacie, ale również o butelkowej zieleni. Kolory te należy połączyć umiejętnie z kontrastową bielą i czernią. Nie można zapominać także o dużej dawce błysku, czyli o złotych i srebrnych elementach.

Przykłady omówionych w artykule zaproszeń na ślub znajdziesz w Z Miłości.