Różne style w wystroju sali weselnej

Tak jak państwo młodzi mogą wybrać kolor przewodni, który będzie dominował w sali weselnej, tak też mogą określić styl, w którym przygotują wystrój sali weselnej. Podążając za aktualnymi trendami, mamy do wyboru co najmniej kilka różnych, ciekawych i bardzo często powtarzanych w dekoracjach weselnych możliwości dekoracji. Dzięki temu też każda para znajdzie odpowiedni wystrój dla siebie.

Wystrój sali weselnej w stylu rustykalnym

Elementami, które definiują styl rustykalny, są wszelkiego rodzaju naturalne materiały. Dominuje tu drewno, naturalne tkaniny, świeże kwiaty, a nawet gałązki krzewów i drzew. Do takiego wystroju sali weselnej, można użyć koronek, sznurków, czy nawet ręcznie czerpanych papierów. W stylu tym zdecydowanie trzeba zachować umiar i lepiej zdecydować się na jeden motyw, który później konsekwentnie będzie się powtarzał w dekoracjach.

Wystrój sali weselnej w stylu boho

Styl boho to jeden z gorętszych trendów ostatnich kilku lat. Rewelacyjnie sprawdzi się w przypadku tych par, którym znudził się już elegancji, formalny charakter wesel. W stylu boho, ewoluuje nie tylko wystrój sali weselnej, ale też i strój pary młodej. Sztywny dress code zostaje porzucony na rzecz lekkich sukienek, garniturów bez marynarki (choć niekoniecznie), lekkiego makijażu i pełnego luzu w podejściu do uroczystości. W stylu boho sala weselna jest nadal elegancka, ale na luzie, nie ma tu miejsca na przesyt i sztuczne dekoracje. Dominują świeże kwiaty, kolory i piękne oświetlenie. Styl boho jest mniej formalny, jednak to nie znaczy, że tego typu aranżacja nie jest piękna i stylowa. Wręcz przeciwnie!