Zaproszenia ozdobione zdjęciem

Awangardowe zaproszenie na ślub ze zdjęciem pary młodej cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób decyduje się na nie z tego względu, iż mogą stanowić dla gości wspaniałą pamiątkę tego uroczystego dnia. Jak zamówić odpowiednie?

Zamówienie zaproszeń ze zdjęciem przez internet

Najczęściej przyszli nowożeńcy decydują się na zamówienie zaproszeń na aukcji internetowej. W sieci nie brakuje wykonawców tego typu kartek okolicznościowych, dlatego każdy z łatwością może znaleźć coś dla siebie. Wykonanie zaproszenia wymaga przesłania wytwórcy odpowiedniej fotografii – najczęściej drogą mailową. Rodzaj zdjęcia jest kwestią indywidualną każdej pary; wiele osób decyduje się na specjalną przedślubną sesję właśnie w celu zdobycia zdjęć na zaproszenia, nie jest to jednak koniecznością  – na wydruku może zostać umieszczone również zdjęcie z wakacji, z imprezy czy jakiekolwiek inne, zaakceptowane przez oboje partnerów.

Akceptacja projektu

Większość wytwórców indywidualnych zaproszeń ślubnych wykonuje wstępny projekt wydruku, a następnie przesyła do klientom. Ci mogą zaakceptować pierwowzór lub zażądać zmian w projekcie. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że eliminuje ryzyko płacenia za zaproszenia, które nie spełniają oczekiwań odnośnie do designu.