Nietypowe gadżety weselne

Młodzi ludzie coraz częściej odchodzą od tradycyjnych przyjęć weselnych. Nikogo (lub prawie nikogo) nie dziwią już przysięgi składane pod gwiazdami, w ogrodach botanicznych, czy na szczytach góry. Część z nich pragnie jednak zadowolić zarówno siebie, jak i najbliższych- w związku z czym przemyca do własnych pomysłów pierwiastek historii.

Odejście od działań przekazywanych z pokolenia na pokolenie może mieć różną formę, jednak w przeważającej części przypadków Państwo Młodzi po prostu stawiają na nowoczesne elementy, które są szalenie modne.

Jakie to gadżety? Spójrzmy na subiektywny przegląd najczęściej wybieranych przedmiotów.

  1. Księga gości

Księgi gości weselnych: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/roznorodne-ksiegi-gosci-weselnych/ od kilku lat są coraz popularniejsze na polskich imprezach weselnych. Możliwość pozostawienia miłego wpisu lub kilku życzeń spotkała się z pozytywnym słowem zarówno od osób młodszych, jak i starszych.

Trochę mniej popularne jest wklejanie zdjęć wykonanych z użyciem Fuji Instax oraz fotobudki (o której za chwilę). Niepozowane zdjęcia to miła pamiątka, która pozwoli na szybki powrót do tamtych dni.

  1. Fotobudka i fotolustro

Państwo Młodzi coraz częściej w zastępstwie kamerzysty zamawiają do pełnej dyspozycji gości fotobudkę. Fotobudka, czyli niewielkie pomieszczenie z wbudowanym aparatem fotograficznym pozwala na tworzenie wielu tysięcy zdjęć z użyciem lub też bez znajdujących się wewnątrz dekoracji.

 

Niemałą zaletą jest możliwość dopasowania gadżetów do stylu uczty weselnej. W stylu marynarskim spotkamy się z czapką kapitańską i kotwicą, podczas gdy zabawy w stylu lat 20- nasi goście będą mieli do dyspozycji fifki oraz peruki.