Księga gości weselnych – jaką wybrać?

Księga gości weselnych to bardzo miła pamiątka dla nowożeńców, która jednocześnie możne stanowić świetną dekoracją weselną i atrakcję dla przybyłych gości. Obecnie możliwości jest nieskończenie wiele, dlatego można wybrać taką księgę gości, która będzie przyciągać uwagę i stanie się jednym z punktów weselnej imprezy.

To ważny element przyjęcia weselnego

Jeżeli zostawimy na stole tradycyjny, gruby album, z pewnością nie przyciągnie uwagi zaproszonych gości i nie wszyscy zostawią po sobie pamiątkę w postaci wpisu. Oczywiście w tym wypadku dużo zależy również od kreatywności weselników, nie mniej jednak można zachęcić ich do zostawienia po sobie śladu. Nietypowa księga gości weselnych sprawi, że goście weselni nie będą mogli się oprzeć wpisaniu się do niej. Im bardziej ciekawie, nietypowo, kreatywnie, tym lepiej. Bez wątpienia warto poświęcić trochę więcej czasu i znaleźć taki album, który zachwyci wszystkich przybyłych na przyjęcie weselne. W dzisiejszych czasach nie można się ograniczać. Niektóre nietypowe księgi gości weselnych przybierają naprawdę fantazyjne formy.

Niektóre księgi gości wymagają od gości sporego zaangażowania, niektóre zawierają miejsce na porady małżeńskie, w innych można na przykład wkleić zdjęcie z polaroida z młodą parą. Możliwości jest wiele i warto wykorzystać takie pomysły, aby było wesoło i nietypowo.

Choć niektórzy księgę weselną traktują, jako zbędny gadżet, tak naprawdę stanowi naprawdę doskonałą pamiątkę dla małżonków. Dzięki temu można powspominać miłe chwile w gronie najbliższych znajomych.