Jakie pudełko na koperty wybrać?

Każda para zaczyna przygotowania do ślubu z dużym wyprzedzeniem, aby móc dopiąć wszystko na ostatni guzik. W tym wyjątkowym dniu każdy szczegół ma znaczenie, ważna jest nie tylko muzyka, czy dekoracja sali weselnej, ale przede wszystkim goście, którzy pojawili się, by świętować ważne wydarzenie. W jaki sposób można ich zaskoczyć, aby przyjęcie na długo zostało im w pamięci?

Odpowiednie dekoracje

Dobrym sposobem na zaskoczenie gości jest odpowiedni wybór dodatków. Fajnym pomysłem jest na przykład wybranie winietek, które stylistyką nawiązują do zaproszeń ślubnych. Nawiązywać do nich powinny także zawieszki na alkohol. Jednak gości można pozytywnie zaskoczyć już podczas składania życzeń. Warto zdecydować się na zakup skrzynki na ślubne koperty, do której będą odkładane prezenty.

Ten niepozorny dodatek z pewnością przykuje uwagę gości. Warto to wykorzystać i spersonalizować pudełko. Można zlecić nadrukowanie na nim imion państwa młodych, daty ślubu, ale także podziękowań dla gości, wystarczy krótkie „dziękujemy”. Czym trzeba się kierować wybierając pudełko na koperty ślubne? Podobnie jak inne dodatki musi ono współgrać z ogólnym wystrojem sali. Para, która zorganizowała wesele z klasycznymi dodatkami może wybrać białe pudełko z czarnym napisem. W przypadku przyjęcia w stylu rustykalnym lepiej sprawdzi się pudełeczko wykonane z szarej, dobrej jakościowo tektury, lub drewniane. Podczas wesela glamour najlepiej będzie się prezentować jasne pudełko ze złotymi lub srebrnymi ozdobami.