Butelki weselne nie muszą wiać nudą!

Czy alkohol na weselu jest ważny? A może ważniejsze jest to w jaki sposób zostanie gościom weselnym podany? Wiele osób, które organizują swoje przyjęcie weselne zastanawia się nad tym w jaki sposób udekorować butelki z alkoholem.

Udekoruj samemu

Świetnym wyborem jest dekorowanie butelek z alkoholem samemu. W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się projektowanie etykiet i ich drukowanie na domowym sprzęcie. Pary Młode chcą w ten sposób zaoszczędzić, a dodatkowo pragną wyróżnić się na tle innych przyjęć, gdzie na butelkach umieszcza się kupne zawieszki na alkohol weselny.

zawieszka na butelkę od wódki weselnej

Niektóre butelki są zdobi się kawałkiem materiału, wstążką, kokardką itp. Na pewno w ten sposób ozdobione butelki będą przyciągały uwagę osób bawiących się na weselu. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przesadzić, ponieważ granica dobrego gustu jest bardzo cienka.

Kup gotowe zawieszki i etykiety

Alternatywnym, wartym rozważenia rozwiązaniem jest tego rodzaju zawieszka na alkohol weselny: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zawieszki-na-alkohole-weselne/, którą kupimy w każdym sklepie z ozdobami weselnymi, zaproszeniami itp. Jeśli nie zależy nam na przepychu i nie chcemy zbytnio wyróżniać weselnego alkoholu to jest to najlepszy wybór. Wygodą jest również to, że każdy może pomóc nam w udekorowaniu butelek. Wystarczy tylko na szyjce butelki umieścić zawieszkę.