Emergency basket

…czyli weselny koszyczek ratunkowy. Tak, na pewno ktoś zaraz powie, że pierwszy słyszy taki zwrot i w ogóle nie będzie wiedział o co chodzi. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ dopiero od niedawna takie coś można spotkać na salach weselnych, a właściwie w ubikacjach.

Ratunek w ważnej chwili dla kobiet

Tak jak sama nazwa wskazuje taki koszyczek jest ratunkiem w kryzysowych sytuacjach. Weźmy najpierw pod lupę Panie. Dziura w rajstopach nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak? Nie ma problemu. Zajrzyjcie do koszyczka, a na pewno jedna lub nawet dwie pary rajstop tam się znajdą. Dostałyście nagle okres? Ależ to nie kłopot. Podpaski lub tampony również znajdą tam swoje miejsce. Złamany paznokieć? A może lakier Wam odprysł? Pilniczek i bezbarwny lakier do paznokci również i dla Was się znajdzie w koszyczku.

A dla Panów

Również Panowie bywają w takich patowych sytuacjach. Panie nie mają na nie monopolu. Wypiłeś za dużo alkoholu i głowa już boli? Zapraszamy po tabletki przeciwbólowe i coś dobrego na kaca. Ubranie Wam się zmechaciło? Znajdzie się i dla Was również rolka do ubrań. Trochę się rozbrykaliście i jest Wam potrzebny plaster? Bywa i tak, ale dzięki koszyczkowi zaraz wszystko będziecie mogli opatrzeć.