Świecący napis BAR - wypożyczenie 3-dniowe

Wypożyczalnia
100
PLN
Świecący napis BAR - wypożyczenie 3-dniowe
Świecący napis BAR - wypożyczenie 3-dniowe
instore_only
Dostępność:
Zarezerwuj termin
Cena: 100,00 zł
Cena netto: 100,00 zł
szt.

Świecący drogowskaz "BAR" zadba by Wasi Goście znaleźli właściwą drogę!

Dekoracja nada Waszemu przyjęciu niezwykłego blasku, a zdjęcia z nią wykonywane staną się wyjątkową pamiątką. Dekorację należy ustawić pod ścianą lub innym punktem oparcia. 

Wymiary: 35x90 cm. Działa na baterie. 

Wypożyczenie napisu trwa 3 dni (dzień przed, przyjęcie, dzień po). Jeśli jesteście zainteresowani wypożyczeniem na dłużej, skontaktujcie się z nami

Cena nie obejmuje kosztów transportu - możecie go sobie zorganizować sami (przy klapniętych siedzeniach samochodu dacie radę go spakować) lub poprosić nas o pomoc, z pewnością się dogadamy :) Do podłączenia napisu potrzebne jest gniazdko.

 

Jak wygląda wypożyczenie w praktyce?

Kupując przedmiot opłacasz jego wartość internetowo. Podczas odbioru napisu z naszej pracowni (w Świętochłowicach, niedaleko Katowic) spisujemy umowę wypożyczenia i pobieramy kaucję w wysokości 100 zł. Kaucja jest zwracana w chwili oddania przez Was napisu. 

Wzór umowy dostępny jest poniżej. 

Zanim zakupisz "wypożyczenie przedmiotu" skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia Waszego terminu. Możesz zrobić to e-mailem: deconatka@gmail.com lub telefonicznie: 504 181 339. W razie pytań pisz lub dzwoń śmiało, chętnie Ci pomożemy :)

 

A jeśli posiadasz już zdjęcia z naszym napisem i masz ochotę się nimi pochwalić chętnie je przyjmiemy! 

 

Pliki do pobrania:
Sklep internetowy Shoper.pl