Duży napis LOVE - wypożyczenie 1-dniowe

Wypożyczalnia
200
PLN
Duży napis LOVE - wypożyczenie 1-dniowe
instore_only
Dostępność:
Zarezerwuj termin
Cena: 200,00 zł
Cena netto: 200,00 zł
szt.

Spektakularny napis LOVE o wysokości 140 cm! 

Dekoracja nada Waszemu przyjęciu niezwykłego blasku, a zdjęcia z nią wykonywane staną się wyjątkową pamiątką.Napis wykonywany jest w całości ręcznie, dzięki czemu ma on wyjątkowy kształt i charakter zupełnie nie "maszynowy". Dekorację należy ustawić pod ścianą lub innym punktem oparcia. 

Wypożyczenie napisu w tej wersji trwa 1 dzień - możesz zabrać go z samego rana i zwrócić tego samego dnia wieczorem. Jest to idealna opcja dla osób planujących wypożyczenie napisu np. na sesje zdjęciowe. 

Cena nie obejmuje kosztów transportu - możecie go sobie zorganizować sami (przy klapniętych siedzeniach samochodu dacie radę go spakować) lub poprosić nas o pomoc, z pewnością się dogadamy :) Do podłączenia napisu potrzebne jest gniazdko.

 

Jak wygląda wypożyczenie w praktyce?

Kupując przedmiot opłacasz jego wartość internetowo. Podczas odbioru napisu z naszej pracowni (w Świętochłowicach, niedaleko Katowic) spisujemy umowę wypożyczenia i pobieramy kaucję w wysokości 100 zł. Kaucja jest zwracana w chwili oddania przez Was napisu. 

Wzór umowy dostępny jest poniżej. 

Zanim zakupisz "wypożyczenie przedmiotu" skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia Waszego terminu. Możesz zrobić to e-mailem: deconatka@gmail.com lub telefonicznie: 504 181 339. W razie pytań pisz lub dzwoń śmiało, chętnie Ci pomożemy :)

 

A jeśli posiadasz już zdjęcia z naszym napisem i masz ochotę się nimi pochwalić chętnie je przyjmiemy! 

 

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Wypożycz Dekoracje duże

Produkty powiązane

Duży napis LOVE - wypożyczenie 3-dniowe Duży napis LOVE - wypożyczenie 3-dniowe
Cena: 400,00 zł
Sklep internetowy Shoper.pl