Nasze Niezmienne Prawa

Niezmienne Prawa Deconatki to zasady, którymi kierujemy się, aby uszczęśliwić naszych klientów czyli Was :) Chcemy żebyście wiedzieli, że włożymy całe serce w wykonywanie wszystkich naszych produktów oraz stylizowanie Waszych przyjęć!

1.Koncentracja na 100 %! dla dobra naszych klientów Deconatka skupia wszystkie swoje siły i możliwości na ich projekcie. Nie wolno nam rozpraszać się na wielu różnych sprawach jednocześnie.


2.Uśmiech za uśmiechkierując się tą zasadą będziemy niezmiennie pamiętali, że uśmiech naszego klienta jest dla nas najważniejszy! Tylko dzięki wzajemnej uprzejmości możemy dojść do atmosfery, która pozwoli pracować nam na najwyższych obrotach. A wszystko po to, by uszczęśliwić klienta!


3.Wystarczająco dobrze nie jest wystarczająco dobre! - nie akceptujemy tego stwierdzenia! Jeśli klient tak właśnie mówi, oznacza to, że mamy jeszcze do wykonania jakieś zadanie.


4.Unikatowo inspirujemy - jesteśmy po to, by swoją kreatywnością pobudzać w innych chęć wyróżnienia. Chcemy być inspiracją nie tylko dla naszych klientów ale także dla partnerów oraz firm z branży.


5.Pozytywne nastawienie albo śmierć! - bez właściwego nastawienia niczego nie uda nam się dokonać! Codziennie więc robimy wszystko, by praca którą wykonujemy była dla nas małym światem. Nie możemy pozwolić na to, by sytuacje, które wpływają negatywnie na pracę zdominowały nasz mały świat!


Sklep internetowy Shoper.pl