Zaproszenia ekologiczne – w czym tkwi ich moc?

Większość młodych par do niedawna wybierała wspaniałe i niezwykle okazałe zaproszenia ślubne, które aż uginały się od licznych ozdób i pisane były bardzo fikuśnymi czcionkami. Obecnie ten trend nieco odchodzi do lamusa, natomiast na scenę wkracza minimalizm i styl rustykalny.

zaproszenie eko

Zaproszenia ślubne eko – czym chwytają za serce narzeczonych?

Przede wszystkim próżno w nich szukać blichtru i przesadnej elegancji, ponieważ króluje w nich po prostu minimalizm. Ponadto wykonywane są one z papieru ekologicznego pozbawionego pięknych tłoczeń i ciekawych faktur. Druk również nie należy do bardzo fikuśnych, jednak ładnie współgra z całością bardzo ekologicznego i rustykalnego zaproszenia, które robi naprawdę ogromne wrażenie. Ponadto zaproszenia ślubne eko nie są przeładowane kryształkami, wstążeczkami czy licznymi kokardkami – jedną ozdobą, jaką można znaleźć na tego typu zaproszeniach są kokardki ze sznurka naturalnego. Istnieje możliwość wykonania kilku dodatkowych rysunków na zaproszeniu, jednak wszystko jest bardzo naturalne i w zgodzie z przyrodą. Ponadto młode pary najczęściej wręczają gościom rustykalne zaproszenia, które są włożone do kopert również wykonanych z papieru ekologicznego – wówczas całość tworzy harmonijną kompozycję.

Źródło zdjęcia w artykule: https://z-milosci.pl/produkt/exclusive/eco/zaproszenia-eko

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.


You may use these HTMLtags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>